Дробарка зерна - на шляху до ефективного фермерського господарювання!

Дробарка зерна вже давно перейшла з розряду розкоші в розряд крайньої необхідності. Адже приготування корму для сільськогосподарських тварин — це процес дуже трудомісткий, і не кожна господиня може собі дозволити приділити цьому час без використання такої спеціалізованої техніки. Розуміючи це, наша компанія "Агро Світ" готова запропонувати краще рішення на сьогоднішній день — дробарку зерна, яка відрізняється відмінними технічними характеристиками. Надійна, якісна та ефективна - це все про неї!

Ми реалізуємо виключно вітчизняну продукцію, яка має безліч позитивних відгуків та користується популярністю у споживачів на ринку України.

Більш детально познайомимся із зернодробаркою від компанії "Агро Світ".

Дробарка зерна - це чудове пристосування приготування корму для свиней, корів, кролів та іншої худоби. Без неї просто неможливо обійтись, а це Вам говоримо не тільки ми, але і споживачі, які активно використовують таку техніку. Вона набагато полегшує роботу. І саме цього бажають господарі та господині!

Призначена зернодробарка для використання в фермерських та особистих підсобних господарствах з метою ретельного подрібнення кормів у домашніх умовах.

Дробарка виготовлена з конструкційної високоміцної сталі, а також експериментально оптимізованої та математично розрахованої форми з ріжучою кромкою.

Завдяки направляючому дифузору зерно потрапляє в барабан під оптимальним для ефективної роботи кутом, що досить зручно.

Вага зернодробарки - 8 кг. Кількість оборотів в хвилину - 3 тисячі.

При роботі від електродвигуна потужністю 3 кВт (3 тис.об/хв) на валу електродвигуна встановлюється шків таких же розмірів, як на дробарці зерна. А при роботі від електродвигуна потужністю 1,5 кВт (1,5 тис.об/хв) на валу електродвигуна встановлюється шків розміром в 2 рази більший, ніж на млині для зерна.

Інформація для замовлення товару

Продаж зернодробарки здійснюється на нашому сайті http://gazoni.ub.ua цілодобово. Заходите в рубрику “Товари”, обираєте техніку цього типу та натискаєте “Купити”. В максимально короткий термін наші працівники опрацюють Ваше повідомлення.

Крім того, замовити товар або отримати додаткову консультацію можна у наших менеджерів за контактними номерами телефонів: +38 (061) 212 09 02, +38 (095) 790 50 92.

Ми доставляємо Ваше замовлення в будь-яке місто або регіон України. Орієнтовна вартість доставки 40 грн. Можливий самовивіз.

Увага! Вся техніка, придбана в нашому інтернет-магазині, проходить технічну перевірку на працездатність.