Трава для газонів: переваги газону з конюшини

Часом і класика буває безсила!

Усі люблять класику - вона завжди була і буде актуальна! Навіть у випадку облаштування території присадибної ділянки, класика у вигляді традиційного озеленення може бути цілком доречна. Але чому б вам не виділитися з натовпу або хоча б серед ваших сусідів по дачі/заміського будинку і облаштувати собі оригінальний та розкішний газон з конюшини? Стандартна трава для газонів — пора відмовити собі у цьому, це вже в минулому! Після прочитання нашої статті ви почнете думати по-іншому, ось побачите!

В чому ж сила конюшини?

Чому ж конюшина - це найкраща трава для газонів? Почнемо з того, що вона має здатність утворювати міцно пов'язану дернину. Конюшина дуже швидко росте і досить витривала - вам не доведеться щодня турбуватися про неї. Також слід зазначити, що конюшина має дуже привабливий вигляд - влітку і в теплу пору до неї постійно злітаються джмелі і бджоли. Це досить зворушливе видовище! І ще однією достатньою вагомою причиною популярності конюшини серед дачників є те, що її досить складно втоптати. І це ми тільки почали говорити про силу конюшини! 

Сьогодні існує близько 70 видів цієї рослини, але для облаштування ділянок бажано застосовувати білу низькорослу конюшину для газону. Сама по собі, конюшина може досягти висоти в 25-30 см. Однак, в сухих умовах спекотного літа її непросто косити - мало того що при процесі вона на весь зріст лягає на землю, так ще й сама трава стає сухою та набуває бурого кольору, що псує загальний вигляд вашого двору. Але не турбуйтесь - це буде тривати всього 2-3 дня! Вже зовсім скоро, на викошеній вами території з'явиться свіжа зелена трава. 

На газоні конюшина виглядає дуже привабливо, а «конюшинова» територія буквально дихає свіжістю та чистотою. Ну такому фоні будуть відмінно гармоніювати яскраві квіти і чагарники. На вашій галявині зможуть сміливо бігати діти, адже як ми вже згадували раніше — треба дуже постаратись, щоб втоптати конюшину.

До кого краще звернутися за покупкою?

Ну ось, ми фактично відповіли на ваше запитання про те, яка трава для газонів краще? Залишилося лише знайти місце для покупки насіння конюшини. І якщо ви остаточно вирішили відмовитися від традиційного газону (а фактів ми навели достатньо багато), зверніться в наш інтернет-магазин і ми виконаємо поставлене перед нами завдання. Ми розповімо про те, який саме сорт більше підійде для вашого газону, а також про всі ньюанси посадки і вирощування. Зв'яжіться з нами вже сьогодні!