Газон для ледачих

Останнім часом присадибні ділянки намагаються окультурити. Дачники все частіше звертають свій погляд на газони. І не дарма, адже вони суттєво прикрашають територію і стають улюбленим місцем відпочинку для домочадців. Але так, як всі ми люди зайняті, то часу доглядати за цією красою, природно, обмаль. Тому і з'явився газон, який так і називається - газон для ледачих.

Що це таке? Це галявина з низькоростучих видів трав. Скошувати їх, звичайно, доведеться, але набагато рідше, ніж звичайні газони. Газонна трава для ледачих - це особлива суміш трави, тому і догляд за нею потрібен особливий.

Особливості газону для ледачих. Його часто називають карликовим. Він не примхливий і це величезний плюс. Трава росте повільно, отже, виглядає такий газон досить доглянутим протягом тривалого часу. Щоб газон виглядав ідеально, краще звернутися до фахівців. З радістю допоможуть вам у цій нелегкій справі в ПП «Агро Світ». Тут вам порадять найкращі сорти низькорослої трави для газонів.

Газонна трава без стрижки - це, як правило, мітлиця тонка, тонконіг лучний і костриця червона. Усі переліченіі сорти ростуть повільно, тому виглядають акуратно.

Як підготувати ділянку для засівання низькорослою травою? Перш за все, потрібно очистити обрану ділянку від бур'янів і сміття. Перекопайте її і вирівняйте. Про дренажні системи теж потрібно подбати, навіть, якщо вода на ділянці не збирається. Після цього обов'язково удобрити грунт. Розкриваємо вам ще один «секрет»: після всіх цих процедур грунт повинен відпочити і всістися. Тому підготовчі роботи бажано провести навесні, а вже влітку - засівати.

Як закладати газон для ледачих? Уся принадність у тому, що газонна трава, яку не треба косити, росте повільно. Їй не потрібен такий догляд як звичайній траві. Травень-жовтень - кращий період для закладки газону. Зверніть увагу на день, в який ви зібралися здійснити цей процес. Він повинен бути сухим і тихим. Насіння можна засівати і вручну, і за допомогою спеціальних пристосувань. Важливо дотриматися балансу: не надто глибоко, щоб проросло, але і так, щоб дощ його не змив, а вітер не розніс по полю. Таким чином, глибина траншеї повинна дорівнювати 1,5 сантиметрам. Купуючи насіння, пам'ятайте, що на один квадратний метр потрібно 30-60 г насіння, залежно від сорту.

Догляд. Уже через кілька тижнів ви зможете насолоджуватися власноруч вирощеним газоном. Дайте траві зміцніти, а потім сміливо використовуйте на свій розсуд. Не забувайте про полив. Його бажано проводити вранці або ввечері, щоб сонце не «спалило» траву. Краще, якщо при поливі ви використовуватиме метод дощування.

Ну ось, здається, ми розкрили вам всі секрети. За винятком одного - де придбати ці диво-трави? Купити газонну траву ви можете в ПП «Агро Світ». Наші фахівці порадять вам потрібні сорти. Заходьте на наш сайт, вибирайте насіння трави і тисніть на клавішу «купити». Отримати замовлення ви зможете в будь-якому регіоні України, завдяки перевізникам «Нова пошта» і «Інтайм».