Вила-самокопи - задоволення від садової роботи

Важку роботу в городі можна перетворити на задоволення. Хіба це можливо, резонно запитаєте ви. Як не дивно, так. Вила-самокопи від ПП «Агросвіт», буквально, перевернуть ваше уявлення про цю трудомістку роботу. Але не будемо бігти попереду поїзда і розповімо про все по-порядку.

Лопата - минуле століття. Перекопка за допомогою лопати позбавляє ґрунт від живих організмів. Адже ми занурюємо лопату в ґрунт на глибину багнета. Потім міняємо шари ґрунту місцями. Таким чином, мікроорганізми виявляються в незвичному середовищі і гинуть. А це призводить до втрати родючості. Які б добрива ви не вносили, все марно. Поки не відбудеться природне відновлення структури.

Тому, купуючи городній інструмент, подбайте про наявність вил-самокопів. Вони не принесуть шкоди ґрунту, навпаки, розпушать і зроблять його здоровішим.

Як не порушити структуру ґрунту? Якщо ви все ще копаєте лопатою, то будьте готові до того, що волога і повітря не будуть доходити до коренів рослин. Адже ви порушили мікроканали для їх доступу. Таким чином, коріння слабшають, рослина пропадає, а про врожай і говорити не доводиться. Що ж впливає на такі зміни? Справа в тому, що при такому «дідівському» методі перекопування ви руйнуєте всі ходи, по яких волога і повітря доставлялися до рослин.

Але вихід є! Вила-самокопи проникають всередину ґрунту не більше, ніж на 300 мм. Зруйнувати структуру верхніх шарів на такій глибині неможливо. Тому і земля буде скопана, і необхідний баланс вдасться зберегти.

Насіння бур'янів. Копаючи лопатою, все насіння бур'яну, що є на поверхні, ми ретельно переносимо всередину ґрунту. Там воно успішно зимує, а навесні, при повторній перекопці, воно росте з подвійною силою. Пригадайте, ви висадили розсаду, а через кілька днів її за бур'янами вже і не видно.

Наполегливо радимо купити вила-копальні. Вони позбавлять вас від подібної проблеми. До того ж, копати ними - одне задоволення. Не потрібно прикладати зайвих зусиль і нагинатися.

Збереження гумусу. Використання лопати призводить до того, що гумус з верхніх родючих шарів розсіюється по всій поверхні. Він, звичайно, відновиться, але для цього потрібен час.

Наш магазин садового інвентарю пропонує вам альтернативу лопаті - вила-самокопи. Вони не заподіють шкоди ґрунту. Навпаки, копають і розпушують одночасно.

Який вихід? Безвихідних ситуацій не буває. Ми пропонуємо вам наше ноу-хау - вила-самокопи. Вони розпушують і вирівнюють ґрунт. Незалежно від типу ґрунту, готують його для посадки садових і квіткових культур. Такий садовий інвентар купити ви можете в нашому інтернет-магазині. Використання вил-самокопів підвищує продуктивність праці в 2,5 рази. Що ви отримуєте натомість? Задоволення від роботи, відсутність крепатури після копання і гідну винагороду за ваші труди - багатий урожай.

Не сумнівайтеся! Ті, хто вже придбав це чудо техніки, не збираються знову повертатися до лопати. Зв'яжіться з нашими консультантами і замовте вила-самокопи!