Часник Любаша - чим особливий?

Вирощування часнику для бізнесу стало дуже дохідною нішею для фермерів і дачників. Ця культура затребувана практично цілий рік. Часник має такі переваги - бактерицидність, посухостійкість, не примхливий і простий у вирощуванні.

Повітряне насіння часнику можна висіяти восени. Як ярий сорт воно призначене для отримання врожаю однозубки-часнику першої репродукції вже в червні-липні наступного року.

Повітряне насіння часнику - сорт «Любаша». Насіння зібрано з коробочки стеблової ніжки. Дуже висока схожість, насіння високоврожайне. Сорт ідеально підходить до вирощування в різних кліматичних зонах, стійкий до морозів і до посухи, відмінно зберігається, при цьому не втрачаючи своїх смакових і корисних якостей. Виростає однозубка.

Тому часник розмножується не тільки зубками, але ще і бульбочками, що утворюються на кінці квіткової стрілки. Треба садити тільки найбільші бульбочки і ще залишати на колір. Як тільки лушпиння дозріло (почне тріскатися) на цій стрілці (де самі бульби і знаходяться), то значить через пару тижнів часник треба викопувати.

Часник сорт «Любаша»

Йому притаманні всі кращі якості, характерні для даної культури - морозостійкість, сухостійкість, лежкість - зберігається 10 місяців без втрати якості. За олійністю і вмістом специфічних ефірів йому немає рівних. А найголовніше, генетична сила: кількість зубків 4-7 шт., Висота стебла 1-1,2 м, середня вага 100-120 г. Загалом, в Україні вирощується сильний, стійкий сорт часнику.