Вирощувати часник вигідно навіть у кризу

Зараз у світі панує економічна криза, громадяни не є платоспроможними та починати бізнес невигідно через велику конкуренцію. Але займатись сільським господарством можна і вигідно. Головне знайти такий сегмент ринку, який ще не є заповненим і буде перспективним. Оскільки, тварин завжди потрібно годувати, а квіти поливати, для початківця потрібно знайти щось простіше, що не потребуватиме ні особливих затрат, ні щоденного кропіткого догляду, ні певних природних чи погодних умов. 

Зараз фермери найбільш зосереджені на вирощуванні овочів (картопля, помідори, огірки) або ягід (малина, полуниця) чи плодових дерев, також популярні кормові культури. Мало хто, займається вирощуванням часнику. Можливо, не всі розуміють наскільки перспективною може бути ця справа. Часник не є затребуваним, як інші овочі, або навіть його сестра - цибуля. Але, на цьому добре заробляють, якщо вкласти невелику суму грошей і знайти канали збуту. 

В нас часник вирощують по всій території країни, але в присадибних ділянках. Зараз є така тенденція, що в майбутньому може спровокувати розвиток цього бізнесу. Розумні фермери збільшують промислові площі та непогано заробляють на цьому. Дехто використовує добрива

Багато людей відмовляються вживати цибулю та часник, через різкий запах та неприємний смак. Але склад цих рослин дуже корисний і є незамінним. Часник - сильний антисептик, тому його активно використовують в медицині.  Тому варто шукати покупців не лише на ринку. 

Дехто вживає навіть молоде листя і самі зубчики. Часник використовують для соління, маринування грибів, овочів, багатьох соусів та у різних стравах не однієї країни світу. 

Попри таку  потребу у часнику, конкуренції на ринку майже нема. Гідним суперником буде тільки китайський часник, але через недостатню кількість у ньому ефірних масел та поживних речовин, український часник скоріше куплять та за вищою ціною.

Щоб отримувати прибуток з часнику, потрібно зрозуміти, що це скоріше доповнення до основної діяльності. Спочатку заробити, лише на вирощуванні часнику досить важко. Висаджують його найчастіше біля споріднених рослин роду амарилісових (цибуля, морква). Чим південніше знаходиться ваш регіон, тим пізніше потрібно почати висівання. 

Для довшого терміну зберігання часник просушують на сонці до двох днів після викопування прямо на полі. Далі зрізують листя і провітрюють у холодному приміщенні до десяти днів.

Купити насіння на замовлення, овочеві культури, газон, інструменти для саду та схожі товар и можна на сайті інтернет-магазину "АгроСвіт". В наявності часник однозубка сорт "Любаша", що чудово підійде для вашого бізнесу.

Ми вже чекаємо ваших дзвінків!