Що таке агроволокно

Набридло щотижня доглядати за городом? Ви тільки очищаєте поле від бур'янів, а вона з'являються вже на наступний день? Досить гнути спину та псувати собі здоров'я! Є вихід!

Агроволокно - це чудовий помічник при вирощуванні рослин. Його виготовляють із універсального екологічно чистого матеріалу, що не зашкодить вашому врожаю. Цей матеріал називається спанбонд (пористий, має повітряну структуру). Так повітря, світло та вода зможуть вільно проходити до рослини. Також у агроволокно вміщують спеціальний стабілізатор ультрафіолетового світла, що дозволить продовжити термін зберігання самого волокна. Деякі садові інструменти стануть непотрібними. 

Агроволокно захищає рослину не лише від обростання бур'янами, але й від шкідливого впливу навколишнього середовища, гризунів, комах, ворожих птахів. Сам ґрунт не перемерзає і не перегрівається, температура завжди залишається стабільною. 

Це надійний спосіб вберегти врожай без застосування отруйних хімікатів та гербіцидів, та ще й яка економія. Під волокном утвориться особливий власний клімат рослин, що прискорить рівномірний ріст. Вся вода проходить через волокно у ґрунт (після дощу), а не залишається зовні. Його залишають аж до періоду збору врожаю. Матеріали різної щільності призначені для декількох температурних режимів. Це потрібно вирішувати і уточнювати при покупці. 

Агроволокно також може слугувати для укриття теплиць, мульчування ґрунту, зменшення поливу, збільшення врожаю, збільшення терміну збирання врожаю (аж до пізньої осені). А ще ви отримаєте перші плоди на два-три тижні раніше. 

При використанні весною ґрунт скоріше прогрівається і  ви наближуєте самостійно час посіву та захищаєте від заморозків. Якщо використати агроволокно влітку, то можна захистити рослину від нічних заморозків, від шкідливого впливу прямих сонячних променів, запобігти гниттю. Восени, за допомогою агроволокна ви гарантуєте плодовим деревам безпечну зимівлю. А взимку чагарники та ягідні рослини виживуть при різких змінах температури. 

Магазин садової технікита насіння  пропонує купити агроволокно за доступною ціною. В наявності агроволокно чорне 50 % 3.2 метра. Найкраще підійде для вирощування полуниці та суниці. До складу також входить вуглець, що допомагає поглинути більшу кількість тепла. Завдяки спеціальній структурі можна вносити рідкі добрива. Інші види агроволокна шукайте в каталозі на нашому сайті. 

Щоб замовити, додайте потрібний товар в корзину чи зателефонуйте нам!