Газонна трава - релакс для тіла і душі!

Зелений газон в саду врівноважує буйство літніх фарб, підкреслює, непомітні на перший погляд, найтонші відтінки листя і пагонів. Газонна трава заспокоює, утихомирює, сприятливо діє на нервову систему людини. Прогулянки босоніж по зеленій траві, вкритій ранковою росою дають потужний енергетичний заряд. Після такої прогулянки Ви будете відчувати бадьорість протягом цілого дня.

Фірма Агро Світ пропонує своїм покупцям купити насіння газонних трав високої якості, адаптовані до наших кліматичних умов.

На Україні протягом декількох років проводилися випробування понад 30 сортів газонних трав. Багато з сортів внесені до Реєстру рослин України Держкомісією з випробування та охорони сортів рослин при Кабінеті Міністрів України.

Серед розмаїття сортів газонних трав представлений і єдиний газон, що не вимагає скошування або газон для лінивих - конюшина.

Газон з білої повзучої конюшини характеризується низькорослістю (до 10 см), яскраво-зеленим забарвленням, значною густотою листя, оригінальною мозаїчною фактурою травостою і рясним (на другий рік) цвітінням, що створює суцільний, щільний, ефективний білий покрив.

На даний час ми реалізуємо насіння багаторічних газонних трав провідної в Європі трансконтинентальної селекційної фірми «ДЛФ ТРІФОЛІУМ», Данія.

Фірма «ДЛФ Тріфоліум» має мережу селекційних сортовипробувальних станцій у різних кліматичних зонах Європи. Насіння найкращих сортів, відпрацьовані стосовно певних кліматичних умов, експортуються в США, країни Європи, СНД, Китай, Чилі та інші країни світу, звідки надходять виключно позитивні відгуки.

Газони мають гарний інтенсивно-зелений, густий і щільний травостій з витонченою фактурою листової поверхні. Вони відрізняються стійкістю до загазованості, а також високою опірністю до хвороб і бур'янів.

Одна з переваг газонної трави - велика стійкість до витоптування й інших механічних навантажень. Газон володіє значною густотою, яка досягається за короткий період.

Найкращим способом створення якісних газонів з гарним "килимовим ефектом", є застосування багатокомпонентних травосумішей. Компанія Агро Світ пропонує газонні травосуміші широкого застосування фірми "DSV".

Зараз ми раді запропонувати Вам в магазині нашої компанії:

- Купити спортивний та ігровий газон - для полян і галявин парків, спортивних майданчиків, садів, бульварів. Відрізняється високим ступенем стійкості до навантажень.

- Купити спортивний газон для великих навантажень - для стадіонів, майданчиків, тенісних кортів, майданчиків для гольфу. Володіє відмінною стійкістю до витоптування, густим покровом.

- Купити травосуміш для підсіву та регенерації - швидкозростаюча суміш для створення швидкого ефекту при відновленні газонів.

- Купити тіньовий газон - для скверів, садів, парків та інших зелених просторів з тінню.

- Купити Берлінер Тіргартен газон - універсальна суміш для різноманітних територій.

- Купити суміш для посушливих районів - для посушливих місць і зелених просторів з недостатнім штучним поливом і важкосуглинистим грунтом. Засухо- і жаростійка.

- Купити мятлик луговий - кращий з видів мятлику. Утворює стійке до засухи задерніння.

- Купити вівсяницю червону - широко застосовується для створення газонів.

- Купити травосуміш для озеленення - універсальна суміш для озеленення різноманітних територій.

- Купити мавританський газон - травосуміш для створення квітучого газону, що складається з трав газонного і лугового типу, лісових і лугових квітів. Цвітіння протягом усього літа.

Усе насіння газонних трав має міжнародний
помаранчевий сертифікат (ISTA) і сертифікати відповідності Україні.

Насіння реалізуються у фірмовій упаковці - в 3-х шарових паперових мішках по 10 кг і барвистих поліетиленових пакетах по 1 кг і 2.5 кг.

За бажанням споживачів фірма відправляє насіння залізничним або автомобільним транспортом.

В асортименті компанії Агро Світ Ви знайдете повний спектр садового обладнання та інструменту для догляду за зеленими галявинами та роботи в саду. Також ми пропонуємо добрива та засоби відлякування гризунів, кротів і собак з Ваших зелених просторів.