Посухостійкий газон та інші його різновиди

Газон здатний надати надзвичайно привабливого вигляду навіть найнепримітнішим ділянкам, оскільки рівненьке зелене покриття має не тільки гарний, але й практичний вигляд. Завдяки газону повітря є більш зволоженим та має м’якший мікроклімат для ігор та відпочинку. Існують різноманітні види газонів, для яких потрібне спеціальне насіння, зокрема виділяють:

— універсальний; для його вирощування потрібна рівна поверхня, якв має змінний режим освітлення, наприклад, вдень – сонячно, ввечері – затінок. Також його потрібно регулярно поливати та мати відповідні добрива та якісний чорнозем. Він чудово витримує помірні навантаження, тому можна грати в легкі ігри та просто відпочивати. За ним потрібно регулярно доглядати, зокрема стригти, інакше він починає кущитися.

— посухостійкий газон є ідеальним, якщо ви не можете забезпечити належний полив кілька разів на день. Він витримує справжні посухи, які для нашого помірного кліматичного поясу щороку стають дедалі актуальнішими. Газон можна вирощувати на ділянках з високим рівнем освітлення та на схилах, на різному ґрунті, проте на заплавних ґрунтах може спостерігатися випадіння травостою.

— парковий газон є ідеальним варіантом для ділянок з низьким рівнем освітленості, тому кращим варіантом для його посіву є ділянки поблизу стін будинків та у садках, оскільки дерева створюють тінь. Необхідний регулярний полив, а сам газон має надзвичайно красивий та насичений зелений колір порівняно з іншими.

 ігровий газон потребує високого рівня освітленості та постійного поливу, також не зайвим буде підживлення ґрунту. Він має досить повільну швидкість росту порівняно з іншими видами. Витримує надзвичайні навантаження, втім вам варто вибирати ділянку з хорошим освітленням та з рівною поверхнею. На зиму необхідним є підживлення добривами, які багаті на калій та фосфор.

 королівський газон має надзвичайно красивий вигляд – ідеальний смарагдовий колір. Проте його потрібно використовувати тільки для надання ділянці красивого вигляду, оскільки він не витримує жодних навантажень. Навіть ходьба недопустима – тільки у разі стрижки. Потребує ретельного та постійного догляду.

 спортивний газон витримує надвеликі навантаження, тому його зазвичай використовують на стадіонах та спортивному полі. Трава має темно-зелений колір, є доволі жорсткою та росте досить повільно. Потребує регулярного скошування та поливу.

Для того щоб підібрати ідеальний вид газону, вам потрібно визначитися з ділянкою для його посіву, рівнем освітлення, можливістю організувати постійний полив, рівнем навантажень та наявністю поблизу хвойних рослин.

Замовити насіння для газону ви маєте можливість у компанії «Агро Світ». Ми маємо надзвичайно великий асортимент насіння для посіву газону. Здійснюємо оптовий та роздрібний продаж. Приймаємо замовлення по всій Україні. Чекаємо на ваші замовлення!