Трава конюшина: особливості вирощування

Біла конюшина – це одна із рослин, з якою кожна людина неодноразово стикалася. Галявини із білої конюшини є надзвичайно популярними, оскільки за нею не потрібний ретельний догляд та вона є невибагливою.

Виділяють величезне різноманіття видів конюшини – понад 300 видів, проте переважна більшість росте на інших континентах. У нашій географічній зоні є близько 70 видів конюшини, які відомі нам, зокрема:

 червона конюшина – найпоширеніший різновид, має надзвичайно міцне та довге коріння, завдяки якому є стійким до посух;

 рожева – є стійкою до холодів та може рости впродовж 7 років на одному місці. Найбільш прийнятними є торф’яний ґрунт та низини;

 біла конюшина – це багаторічна рослина, яка має повзучі стебла. Коріння – невеликої довжини. Має надзвичайно високий рівень сходження насіння. Біла конюшина є світлолюбивою рослиною і в затінку може загинути, тому варто це врахувати під час посіву. Також варто зауважити, що рослина дуже швидко займає усі вільні ділянки, тому не рекомендовано висівати конюшину поряд із рослинами, які мають слабку кореневу систему. Важливо, щоб земля мала помірний рівень вологості, інакше це може негативно вплинути на її ріст. Прийнятною температурою вважається 10-13 градусів, так насіння зможе швидше вкоренитися.

Якщо ви вирішили висівати конюшину восени, потрібно пам’ятати, що ріст у цю пору року є досить повільним; необхідно, щоб рослина змогла вирости до 7-10 см до появи перших заморозків. Не потрібно висівати насіння у листопаді, адже так ви даремно його витратите і згаєте час, позаяк більшість насіння загине або рівень проростання буде вкрай нерівномірним.

У разі якщо в період посіву земля була досить сухою, тоді за день до висівання необхідно полити ділянку. Не потрібно дуже глибоко засівати насіння, адже є висока ймовірність, що воно не зійде.

Цвітіння конюшини можна буде побачити вже на другий рік, проте цвіте вона двічі на рік, і після першого цвітіння варто її скосити. Важливою особливістю є те, що конюшина не потребує особливого догляду і стійка до посух. Потрібно вчасно косити конюшину, позаяк так ви убезпечите себе від надмірного її розростання.

Замовити трава конюшина насіння ви можете у компанії «Агро Світ». У нас представлено величезний асортимент насіння кормових трав за помірними цінами. Здійснюємо роздрібний та оптовий продаж. Приймаємо замовлення з усієї території України. Надаємо знижки у розмірі 3 %, якщо обсяг замовлення перевищує 20 кг, на кормові та медоносні трави. Будемо раді нашій співпраці!