Ефективна та невимоглива трава

Бажаєте кардинально змінити загальний вигляд своєї ділянки на краще? Без проблем! Існує недорогий, доступний і реальний спосіб - створення привабливого газону. Щоправда, газон вимагає постійного догляду. Для тих, кому лінь доглядати за зеленою галявиною, регулярно стригти, поливати і підгодовувати ніжну травичку існує газонна трава для ледачих. Цей тип трав'яного покриття являє собою суміш низькорослих, повільно зростаючих насіння рослин, які утворюють щільний зелений килим, але не вимагають ретельного догляд. Якщо Ви досі у пошуку яке насіння трави газонної купити, консультанти нашого інтернет-магазину з радістю Вам допоможуть.

Свою назву газонна трава "ліліпут", яка вимагає мінімального догляду, отримала завдяки своїм маленьким габаритам (висота - до 5 см). Численні позитивні відгуки свідчать, що карликова газонна трава вражає смарагдовою свіжістю та п'янким ароматом. За якостями вона нічим не поступається своїм більш іменитим родичам.

Якщо говорити про переваги карликової газонної трави, перша і найголовніша гідність цієї суміші - невибагливість. Вам не потрібно витрачати години на стрижку, полив, добриво і позбавлення від бур'янів. Більшість сумішей підібрані з урахуванням всіх природних особливостей ґрунту, а значить, ваша галявина може рости в природних умовах. Карликовий газон має такі переваги:

  •     стійкість до посухи;
  •     морозостійкість;
  •     тіньовитривалість;
  •     стійкість до навантажень.

Невибаглива газонна трава, стійка до навантажень відмінно підійде для створення майданчика для ігор, пікніків і спілкування з тваринами. Таке покриття прекрасно переживе навіть суворі морози і зможе рости в будь-яких умовах - Вам не доведеться піклуватися про створення складних дренажних систем, своєчасному поливі або підгодівлі рослин. Карликовий газон для ледачих утворює густий і щільний покрив, який порадує вас своєю м'якістю і насиченими фарбами.

Газонна трава "ліліпут" не переносить застою вологи, тому слід забезпечити дренаж на обраній ділянці. Кращі ґрунти - родючі супіски або суглинки, на них трава покаже максимальну декоративність. Якщо ґрунт на ділянці глинистий або піщаний, слід попередньо поліпшити його структуру.

Газонну траву "ліліпут" починають косити лише на наступний після посадки рік. Її висота до моменту стрижки повинна становити не менше 8 см. Частота скошування залежить від умов вирощування та переваги садівників, становить не менше 2 разів на рік. Висота пагонів після косовиці повинна бути більше 3 см. Газонна трава "ліліпут" - оптимальне рішення для дачних ділянок при дефіциті вільного часу. Така суміш трав не потребує регулярної стрижки, а значить, навіть через два тижні газон не буде виглядати зарослим лугом.

Пропонуємо придбати насіння карликової трави у інтернет-магазині ПП "АгроСвіт". Ми завжди раді надати Вам сервіс найвищої якості і порадувати новинками агрокультур і садової техніки.