Як виростити багатий врожай? Що відіграє основні ролі?

Кожна людина, яка займається розведенням овочевих культур, знає, як важливо правильно вибрати і купити якісне насіння. Від цього багато в чому залежить успішність майбутнього врожаю. Купувати насіння слід тільки в великих спеціалізованих магазинах.

Хороший садівник знає, що вирощування якісного врожаю починається з вибору насіння і підготовки землі до посіву. Однак, на сьогоднішній день, навіть при наявності величезного асортименту на ринку, не так просто вибрати добре насіння овочів, з яких виростуть досить невибагливі рослини, що дають гарні показники врожайності.

У будь-якому випадку перед купівлею насіння виберіть, що вам краще підійде насіння гібридів чи професійне насіння овочів. Подумайте, для чого вам потрібні насіння: одна справа, якщо ви просто збираєтеся виростити бажану рослину, і зовсім інша - якщо ви маєте намір заготовлювати насіння про запас. У першому випадку доцільніше купувати насіння з маркуванням F1 - насіння гібридів, ну а в другому – звичайних сортів.

Привиборі насіння варто звертати увагу на:

  • Дозрівання. Вибираючи насіння, потрібно звернути увагу на те, який термін дозрівання у нього. Зазвичай покупцеві пропонується середній, ранній і пізній, тому якщо вам потрібен урожай, що дозріває в певний місяць, тоді слід правильно вибирати його термін;
  • Тип насіння. Є два типи, це сорт або гібрид, на сайті поданні тільки кращі, для того щоб кожен господар отримував високий рівень врожайності;
  • Площа. Для того щоб засіяти велику ділянку, потрібно вибирати насіння в професійних упаковках, тому що вони характеризуються збільшеним вагою. Крім того, дозволяють засіяти більшу площу, і отримати великий розмір врожаю, як для себе, так і на продаж. Потрібно звернути увагу також і на те, що такі упаковки дозволяють ще економити і гроші господаря, завдяки своїм розміром.

Безумовно, крім якості самого насіння на урожай мають вплив і інші чинники, наприклад, якість грунту або придатні погодні умови. Але, тим не менш, саме якість насіння стане вирішальним у питанні вирощування вдалого врожаю.

Тепер ви знаєте, на що варто звернути увагу при виборі насіння для своєї грядки чи саду. Але, погодьтеся, що вивчаючи усі ці характеристики з упакування чи допитуючи про це продавця, можна провести у крамниці не один день, а вільного часу «в гарячий сезон» звісно немає. Тож чи не найціннішою порадою буде завітати до перевіреного інтернет-магазину "АгроСвіт" і в зручний для вас час, без поспіху ознайомитись з асортиментом продукції та усіма характеристиками.