Добриво Карбамід (Сечовина), 50 кг

Добриво Карбамід (Сечовина), 50 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01101763
 
Способи доставки: Доставка за домовленістю.

Опис Добриво Карбамід (Сечовина), 50 кг

Карбамід ( Сечовина ) - добриво для професіоналів!
Карбамід ( Сечовина ) - це високоефективне гранульоване добриво, що містить в засвоюваній формі необхідний для росту і розвитку рослин поживний елемент азот ( 46%). Це саме концентроване з азотних добрив. Сечовина в грунті перетвориться під дією ферментів грунтових бактерій у вуглекислий амоній . У грунтах з високою біологічною активністю сечовина перетворюється на вуглекислий амоній за 2 - 3 дні. Вуглекислий амоній на повітрі розкладається і частина його втрачається у вигляді газоподібного аміаку. Тому поверхневе внесення сечовини без закладення в грунт загрожує втратою азоту. Причому , на нейтральних і лужних грунтах втрати азоту можуть бути більш значними .

Застосовується на всіх видах грунтів . Придатне для основного внесення в грунт і підгодівлі сільськогосподарських культур. Може застосовуватися в умовах захищеного грунту .

На грунтах , що зазнають перезволоження , при зрошенні сечовина переважніше аміачної селітри , так як азот сечовини краще закріплюється грунтом і менше вимивається з опадами . Її використовують як основне добриво і в підживлення з негайною заробкою в грунт для запобігання втрат у вигляді газоподібного аміаку.

Рекомендована норма внесення :

Для овочевих культур 5- 12г на 1м ² - внесення перед посадкою , 5- 10г на 1м ² підгодівля перед вегетацією , 50- 60г на 10л води робочий розчин 3л \ 100м ² - внекрневая підгодівля в період вегетації (до цвітіння) .

Для плодово - ягідних і декоративних дерев і чагарників 15-20 г на 1м ² - підгодівля , 20-30 г на 10л води - 2х кратна підгодівля . Через 5-6 днів після цвітіння і повторно через 25-30 днів.

Сечовину вносять по всій проекції крони дерев і чагарників. Під плодоносить яблуню рекомендується вносити 200-250 г сечовини , під вишню і сливу - 120-140 р. Сечовину можна вносити , розсипаючи її по поверхні , потім слід рясно полити. Можна також вносити і в розчиненому вигляді , але полив обов'язковий і в цьому випадку .

Через те , що карбамід підкисляє грунт , його нейтралізують вапняком (на 1 кг карбаміду 0,8 кг меленого вапняку) . На 10 м площі додають 100-150 г карбаміду. Дві третини добрива вносять при обробці і одну третину поступово застосовують на підживлення в період зростання.

Пропорція освіти рідкого розчину : 50-70 г карбаміду на 10 л води і вживають на 10 м посіву. Для удобрювання дорослих рослин під корінь , цієї кількості достатньо на 20 рослин томата або 50 рослин огірків .

Для некореневого харчування на 10 л води розчиняють 100 г сечовини ; цей розчин вживають на 100 м посіву або посадок.

При змішуванні сечовини з простим суперфосфатом його нейтралізують ( спочатку до суперфосфату додають мелений вапняк або крейда , і тільки потім добриво ) щодо 100 г вапняку ( або крейди ) на 1 кг суперфосфату.

Перевага карбаміду , порівняно з аміачною селітрою в тому , що менше обпікає листя рослин, тому карбамід рекомендований для позакореневих підживлень рослин.

При прояві ознак азотного голодування проводять позакореневе підживлення рослин. Необхідність у проведенні позакореневого підживлення може виникнути також відразу після утворення зав'язей плодів і ягід і їх подальшому осипанні . Позакореневе підживлення проводять ручним обприскувачем в ранковий або вечірній час. Розчин добрива готують з розрахунку 30-40 г сечовини на 10 л води.

При використанні під дерева і кущі органічних добрив дози внесення сечовини знижують на одну третину або наполовину залежно від кількості внесеної органіки. Дози добрив знижують також наполовину на молодих посадках і при добриві ще неплодоносящіх дерев і чагарників.

Не можна змішувати сечовину з простим суперфосфатом , вапном , доломітом , крейдою.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Оголошення

Райграс багаторічний знову доступний для замовлення

12.02.2021

Придбайте газон насіння ціна на які приємно Вас здивує. Спробуйте відійти від стандартного уявлення про газон і засіяти свою територію багаторічною травою. Райграс багаторічний (Lolium…

Тип: продам

 

Професійне насіння смачних томатів доступне для замовлення

12.02.2021

Найкраще насіння томатів Ви знайдете серед асортименту нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо якісне професійне насіння, яке гарантує плідний врожай. Обирайте насіння томату Манімейкер…

Тип: продам

 

Посівний часник доступний для оптового замовлення

12.02.2021

Наша компанія пропонує придбати насіння овочевих культур високої якості. Серед нашого асортименту присутній часник посівний купити який Ви моеже, зателефонувавши нам або заповнивши…

Тип: продам

 

Картопля сорту "Рів'єра" доступна до замовлення у сітці то 5 кг

12.02.2021

Якщо Ви вирішили купити насіннєву картоплю в інтернет магазині, рекомендуємо скористатись послугами нашого магазину. Картопля сорт "Рів'єра" - це суперранній сорт. Бульби - білі, м…

Тип: продам

 

Якщо Ви любите кукурудзу, вибирайте сорт Леженд F1

28.01.2021

Пропонуємо придбати насіння цукрової кукурудзи ціна на яке доступна для кожного фермера. Рекомендуємо вибрати Леженд F1 - це ранній гібрид (70-73 днів) типу Se, який придатний як для…

Тип: продам

 

В наявності насіння спаржевої квасолі

28.01.2021

Якщо Ви бажаєте вирощувати квасолю, тоді Вам необхідно придбати професійне насіння овочів у нашому інтернет-магазині. Квасоля спаржева, кущова "Парпл Тіппі" - це ранньостиглий сорт…

Тип: продам

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create