Калій сірчанокислий кислий, 25 кг

Калій сірчанокислий кислий, 25 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5252377
 
 

Опис Калій сірчанокислий кислий, 25 кг

Калій сірчанокислий (сульфат калію) - добриво, призначене для використання як в закритому, так і у відкритому грунті. У його складі міститься більше 50% калію і немає хлору, що збільшує позитивний вплив агрохімікату на всі культурні рослини. Після застосування K₂SO₄ в вирощуваних плодах, овочах і ягодах помітно підвищується вміст цукрів і вітамінів, збільшується опірність рослин до різних захворювань, зменшується відсоток ураження готової продукції серцевинною і сірою гниллю.

Сульфат калію як добриво необхідно застосовувати, щоб забезпечити багаторічних рослин благополучну зимівлю. Підгодувавши восени плодово-ягідні дерева та чагарники калієм сірчанокислим, можна розраховувати на те, що вони переживуть навіть найсильніші морози з незначними втратами.

Особливо добре підходить це мінеральне добриво для всіх рослин сімейства хрестоцвітних. Вони дуже негативно реагують на хлор, який міститься практично у всіх калійних добривах. Але у формулі сульфату калію додатково присутній тільки оксид сірки, а тому цей агрохімікатів відмінно підходить для внесення під ріпу, капусту всіх видів, редис та інші рослини даного сімейства.

Відповідно до ГОСТу 4145-74, в складі цієї речовини міститься не тільки калій, сірка і кисень, а й безліч домішок, таких, як залізо, натрій, кальцій, хлор і навіть миш'як. Останнього елемента побоюватися не варто, так як його додають тільки до складу сульфату калію, призначеного для лабораторного використання в якості реактиву. Решта ж попутні елементи входять до складу K₂SO₄ в дуже малих кількостях, тому їх можна не враховувати, розробляючи графік і норми застосування мінеральних підгодівлі, мікродобрива доведеться вносити додатково.

Застосування K₂SO₄.

Це мінеральне добриво люблять багато рослин і вдячно відгукуються на його внесення хорошим і якісним урожаєм. Для того, щоб отримати запланований результат, необхідно знати особливості його застосування. Залежно від типу грунту, K₂SO₄ вносять по-різному. На важких суглинках він погано переходить в грунтовий комплекс і зазвичай виявляється локально замкнений в місці внесення.

Щоб калій став доступний коріння, його необхідно вносити заздалегідь (краще восени), знімаючи верхній шар землі (10-30 см, в залежності від виду рослини).

Ще один спосіб терміново підгодувати вже доросла рослина цією речовиною - зробити шурфи (вертикальні отвори) навколо нього, під кутом 45 градусів, у напрямку до коріння, і залити туди рекомендовану дозу водного розчину калію сірчанокислого. Для плодових дерев даний агрохімікатів вносять вже при посадці, на дно посадкової ями, разом з фосфорним добривом.

Норми внесення для різних культур будуть різними. Дозування залежить від індивідуальних особливостей, і від кількості споживання калію тим, чи іншим рослиною. Рекомендуються наступні пропорції при весняній перекопуванні землі під плодові та овочеві культури:

 •     томати - 20 г на м кв .;
 •     огірки - 15 г на м кв .;
 •     капуста, ріпа - 25 г на м кв .;
 •     картопля - 30-35 г на м кв .;
 •     ягоди - 20 г на м кв .;


Для другої підгодівлі, яку виробляють в середині літа, можна взяти розчин сульфату калію. У цьому агрегатному стані діюча речовина швидше потрапить до коріння рослин. На піщаних грунтах можна просто полити свої посадки під корінь, а натяжелих суглинках бажано провести підгодівлю по листу. Розчин готують наступним чином - на 10 л води беруть 35-40 г калію сірчанокислого і ретельно все перемішують. Незважаючи на практично повне розчинення солей, це рідке добриво краще використовувати відразу, поливши розрахунковою кількістю близько 3-4 м2 грядки.

Для літньої підгодівлі можна використовувати суху фракцію. Особливо зручно це при рядної посадці рослин, між якими прокреслюють борозенки, і насипають порошок K₂SO₄. А ось під плодові дерева дане добриво вносять в набагато більших обсягах - близько 150-200 г в один пристовбурні кола. Особливістю застосування калію в даному випадку є те, що його кристали необхідно заглибити в пухку землю в прикореневій зоні.

Взаємодія K₂SO₄ з іншими добривами.

Використання сульфату калію як добрива - дуже перспективно, тому що цей тук позбавлений недоліків багатьох інших мінеральних підгодівлі. Але при його внесенні необхідно дотримуватися певних правил, щоб не отримати результат, зворотний бажаному:

 •     K₂SO₄ не можна застосовувати одночасно з сечовиною і крейдою.
 •     Змішувати сірчанокислий калій з азотними добривами необхідно строго перед внесенням в грунт.
 •     Використовуючи калію сульфат на кислих грунтах, для яких його рекомендують агрономи, бажано змішувати його з вапном, для досягнення кращого ефекту.
 •     Найкраще даний тук працює на карбонатних грунтах, особливо призначених для розбивки виноградників.
 •     При роботі з цим сульфатом необхідно використовувати засоби індивідуального захисту - рукавички і маску-респіратор.
 •     Останнє застосування будь-яких мінеральних добрив для підживлення рослин має бути здійснене, як мінімум, за два тижні до збору врожаю.


Придбання і зберігання K₂SO₄.

Даний агрохімікат прекрасно підходить для застосування як в промисловому, так і особистому господарстві. Його легко перевозити і зберігати - адже формула сульфату калію не містить елементів, які ставилися б до вибухонебезпечних речовин. Також, незважаючи на вміст сірки в складі, він не горючий, його можна зберігати розсипом або в спеціальній тарі. Єдиними важливими вимогами до зберігання є такі моменти, як необхідність захищати добриво від пилу і зайвої вологи з навколишнього середовища.

Калій сірчанокислий з року в рік набирає все більшої популярності. Він використовується не тільки в садах і городах, а й в домашньому квітникарстві. І не випадково, адже це дуже ефективне добриво, і ціна на нього досить невисока. Купити цей тук можна в будь-якій кількості: від маленької бульбашки до залізничного контейнера.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Оголошення

Райграс багаторічний знову доступний для замовлення

12.02.2021

Придбайте газон насіння ціна на які приємно Вас здивує. Спробуйте відійти від стандартного уявлення про газон і засіяти свою територію багаторічною травою. Райграс багаторічний (Lolium…

Тип: продам

 

Професійне насіння смачних томатів доступне для замовлення

12.02.2021

Найкраще насіння томатів Ви знайдете серед асортименту нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо якісне професійне насіння, яке гарантує плідний врожай. Обирайте насіння томату Манімейкер…

Тип: продам

 

Посівний часник доступний для оптового замовлення

12.02.2021

Наша компанія пропонує придбати насіння овочевих культур високої якості. Серед нашого асортименту присутній часник посівний купити який Ви моеже, зателефонувавши нам або заповнивши…

Тип: продам

 

Картопля сорту "Рів'єра" доступна до замовлення у сітці то 5 кг

12.02.2021

Якщо Ви вирішили купити насіннєву картоплю в інтернет магазині, рекомендуємо скористатись послугами нашого магазину. Картопля сорт "Рів'єра" - це суперранній сорт. Бульби - білі, м…

Тип: продам

 

Якщо Ви любите кукурудзу, вибирайте сорт Леженд F1

28.01.2021

Пропонуємо придбати насіння цукрової кукурудзи ціна на яке доступна для кожного фермера. Рекомендуємо вибрати Леженд F1 - це ранній гібрид (70-73 днів) типу Se, який придатний як для…

Тип: продам

 

В наявності насіння спаржевої квасолі

28.01.2021

Якщо Ви бажаєте вирощувати квасолю, тоді Вам необхідно придбати професійне насіння овочів у нашому інтернет-магазині. Квасоля спаржева, кущова "Парпл Тіппі" - це ранньостиглий сорт…

Тип: продам

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create